چهارشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۶
صفحه اصلی / فوتسال / شهرداری ساوه یاران وحید شمسایی را با شکست بدرقه کرد!

شهرداری ساوه یاران وحید شمسایی را با شکست بدرقه کرد!

این دیدار در هفته بیست و سوم لیگ برتر مابین شهرداری ساوه و تاسیسات دریایی تهران روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ در سالن فجر برگزار گردید.

شهرداری ساوه که در چند هفته اخیر روی نوار پیروزی حرکت می‌کند این دیدار را همچون بازی‌های گذشته هجومی آغاز کرد و توانست نبض بازی را در دست بگیرد.

هجوم شاگردان حسن‌زاده تصاحب یک ضربه آزاد را در بر داشت که اسماعیل وطن‌خواه توانست به زیبایی هرچه‌ تمام‌تر اولین گل بازی را به نام خود ثبت کند.

در ادامه روی یک غافلگیری، علیرضا وفایی گل مساوی را به ثمر رساند.

درحالی که بازی بصورت پایاپای در جریان بود باز هم علی مروتی روی یک فرار زیبا توانست برای دومین بار دروازه مصطفی نظری را باز کند.

تاسیسات در ادامه صاحب یک پنالتی نقطه دوم شد که ابوالقاسم عروجی آن‌را وارد دروازه شهرداری کرد تا در نیمه اول بازی با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان برسد.

در نیمه دوم هر دو تیم محتاط و با برنامه بازی را شروع کردند و در اواخر نیمه دوم باز هم اسماعیل وطن‌خواه ناجی شهرداری ساوه شد و توانست گل پیروزی را وارد دروازه نظری کند.

این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود شهرداری ساوه به پایان رسید تا نوار پیروزی‌های ساوه قطع نشود.

در انتهای این دیدار نیز با حضور اعضای محترم شورای شهر و مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ساوه جوایزی به تماشاچیان ساوجی اهدا گردید.

IMG_2108 IMG_2113 IMG_2116 IMG_2131 IMG_2132 IMG_2141

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *